Stiahnite si audioknihy na dovolenku!

Síce sa nám schyľuje ku koncu leta, avšak určite sa nájdu aj medzi vami ľudia, ktorí ešte letnú dovolenku nestihli alebo si ju naplánovali neskôr, či dokonca chcú podniknúť ďalšiu. A práve pre vás je tento článok. Ak by sme sa vás opýtali, akým spôsobom si spríjemňujete voľné chvíľky počas dovolenky, tak pravdepodobne veľa z vás odpovie na otázku odpoveďou, že si vychutnávate slniečko a popri si čítate knihu alebo počúvate hudbu. Aktívnejší sa možno poprechádzajú po pláži, objavujú rôzne zákutia a krásy daného miesta.

Audiotéka - knihy v mp3

My máme pre vás ďalší tip a tými sú audioknihy. Prečo zvoliť na dovolenku audioknihu? To vám povieme v nasledujúcom článku.

Audiokniha nezaberá miesto

Áno, áno, určite sa nájdu ľudia, ktorí si povedia, „o čom vravia, veď CD zaberá miesto!“ Preto vám to ozrejmíme. Z minulosti viete, že existovali platne, neskôr kazety a postupom času sa pridali aj Cd-čká, avšak doba pokročila. V súčasnosti už nikto nesedí doma pri gramofóne alebo počúvaním rozhlasu, taktiež je za nami aj wolkmanové obdobie, či počúvanie prostredníctvom prenosného cd-prehrávača. Naopak, čo každý človek má pri sebe dnes, tak je mobil.

Preto sa v dnešnej dobe stretneme i so spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na poskytovanie audiokníh v digitálnej forme, čiže napr. predaj audiokníh v MP3 formáte, ktoré si ľahko nahráte do svojho mobilu, prípadne môžete využiť mobilné aplikácie pre chytré telefóny daných firiem.

Počúvanie kedykoľvek a kdekoľvek!

Z prvého bodu vyplýva i druhá výhoda „empétrojkových“ audiokníh a tou je, že môžete počúvať skutočne kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť. Cestujete na dovolenku autom? Cestu si môžete skrátiť počúvaním audioknihy. Cestujete s deťmi? Zabavte ich nejakou rozprávkou. Máte chuť slniť sa, relaxovať so zatvorenými očami, ale pritom by ste si radi aj niečo prečítali? Prečo nie audiokniha? Prechádzate sa sami po pláži alebo s inými nadšencom do kníh? Tak prečo si nezapnúť audioknihu?

Umelecký zážitok, do ktorého môžete zapojiť aj zvyšok rodiny

Tak schválne, radšej by ste počas dovolenky predčítali alebo si nechali predčítať knihu? A čo ak by ju vám a rodinke predčítal profesionál, ktorý by do počúvania vniesol umelecký zážitok, vaša predstavivosť by mohla pracovať na sto percent a cítili by ste sa, ako keby pozeráte film?

Ak sme vás aspoň trošku navnadili, radi by sme vám predstavili Audiotéku.

Audiotéka sa zaoberá predajom a vydávaním audiokníh vo formáte MP3 k okamžitému stiahnutiu a vypočutiu z webu alebo prostredníctvom mobilných aplikácií.
V ponuke má viac ako 2 600 audiokníh. Okrem beletrie má aj hovorené slovo zamerané na osobný rozvoj, audio verziu nového časopisu Newsweek a výučbové materiály.
Pre mobilné zariadenia je vyvinutá mobilná aplikácia Audiotéka, ktorá je dostupná pre operačné systémy Android a iOS.

Audioknihy do mobilu

Audiotéka vám odporúča nasledujúce sekcie s audioknihami, ktoré by ste si mali pozrieť už pred cestou na dovolenku.

Veríme, že audioknihy vás natoľko oslovia, že ich počúvanie nezostane iba počas dovolenky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *