Skvelá dovolenka v Chorvátsku

Chcete si prázdniny alebo dovolenku poriadne užiť a popritom sa nachádzať v krásnom prostredí? Vydajte sa na dovolenku do Chorvátska. Chorvátsko Vám ponúka ubytovanie v hoteloch alebo apartmánoch za rozumnú cenu. V ponuke nájdete apartmány s vlastným stravovaním i s polpenziou.

Chorvátsko - ostrov Lastovo

Mnoho hotelov a apartmánov ponúka aj pripojenie na internet cez wifi, ale za poplatok navyše. Takmer všetky ubytovacie zariadenia sú vybavené klimatizáciou, a tak sa nemusíte obávať nočných horúčav. Ubytovanie v Chorvátsku teda nájdete v rôznych cenových reláciách, záleží len na Vás aké vybavenie alebo destináciu si vyberiete.

Na svoje si v Chorvátsku prídu aj rodiny s deťmi, pretože chorvátske pobrežie obsahuje množstvo atrakcií pre deti. Medzi najobľúbenejšie destinácie v Chorvátsku patria Dubrovnik, Omiš, Baška, Umak, Makarská riviéra, Split, Zdar a ostrovy Krk, Hvar, Pag, Brač a mnoho iných. Najväčšou atrakciou Chorvátska je najmä krištáľovo čistá voda, dlhé piesočnaté pláže a nespočetné množstvo krásnych zátok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *