Pôžička na dovolenku?

V prvom rade by som Vás rád upozornil na fakt, že rovnako ako mnoho iných ľudí nie som priaznivcom pôžičiek na čokoľvek, teda presnejšie povedané požičiavania si peňazí na to, čo by som si mohol vzhľadom na svoju finančnú situáciu bez problémov odpustiť. Zažiadať o pôžičku na dovolenku však môžu ľudia aj z iných dôvodov a ani nemusia byť v ťažkej finančnej situácii.

Pôžička na dovolenku

Nech už je váš dôvod pre hľadanie pôžičky akýkoľvek, máte v zásade dve možnosti. Môžete si zažiadať o pôžičku v nejakej banke napríklad mBank, Tatrabanka, ČSOB, VÚB, Dexia a v mnohých iných. Prípadne môžete zvoliť cestu nebankového sektoru, kde budú úroky určite vyššie, ale pôžičku môžete dostať ihneď a bez udania dôvodu. Firmy často sľubujú poskytnutie dohodnutej sumy do 24 hodín od podpísania zmluvy o pôžičke.

Pôžičky bez výpisu z registra dlžníkov a ručiteľa

Ak zháňate pôžičku, kde po vás nikto nebude požadovať výpis z registra dlžníkov a prípadne ani sa nebude požadovať ani ručiteľ či iná hnuteľná alebo nehnuteľné zástava, tak musíte vyskúšať pôžičky bez registra. Spoločností poskytujúcich tieto krátkodobé úvery s vysokým úrokom ale bez ručenia je veľa a niekedy sa jedná o súkromné osoby, prípadne silné firmy, ktoré požičiavajú “na zmenku”. Jedná sa teda o pôžičky na zmenku, ktoré sú však väčšinou najdrahšou možnou variantou. Nesplatenie úverov na zmenku môže veľmi ľahko skĺznuť až k exekúcii majetku. Pôžičku môžte veľmi jednoducho vybaviť na stránke www.xPozicky.sk, kde stačí jednoducho zadať žiadosť a počkať na vybavenie pôžičky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *