Najlepšia ponuka ako sa dostať na najvyšší vrchol Tatier

Tatry – chodievate tam pravidelne každý rok. Vždy si vopred pozriete trasy, aby sa vám náhodou nestalo, že zablúdite a budete nútení nocovať v drsných tatranských podmienkach. Milí turisti, túžite aspoň raz výjsť na strechu Tatier? Chceli by ste sa pokochať nádherným výhľadom z výšky vyše 2600 metrov nad morom? Nie je problém!

Vysoké Tatry

Od Sliezskeho domu na Gerlach

Dôležité je však dopredu vedieť, že na Gerlachovský štít nevedú žiadne voľne dostupné turisticky značené chodníčky. Na výstup na najvyšší vrchol Tatier potrebujete horského vodcu, ktorý vás bez problémov prevedie cestou až na najvyšší bod Tatier. Chcete vedieť, kde nájdete služby horských vodcov? Chcete vedieť, odkiaľ by bolo najlepšie vyraziť práve na Gerlachovský štít? Výstup na Gerlach zo Sliezskeho domu je tou najlepšou variantou. Pokochajte sa prekrásnym výhľadom na Velické pleso a vyberte si ubytovanie a služby, ktoré ponúka Sliezsky dom. Chcete sa dozvedieť viac informácii o výstupe? Chcete vedieť, čo všetko potrebujete splniť? Všetky bližšie informácie nájdete na stránke sliezskydom.sk.

Najlepší wellness v Tatrách

Na stránke sliezskydom.sk máte možnosť spozorovať aj možnosť pobytu výlučne len za účelom wellnessu. Chcete si dopriať wellness v takej veľkej nadmorskej výške ako je Sliezsky dom? Máte možnosť! Výhodné ceny vás nalákajú stráviť príjemné dni pod úpätím Gerlachu. Máte možnosť sa poobzerať po blízkom Velickom plese a máte možnosť sa vybrať priamo na najvyššiu horu Slovenska. Skvelé ponuky Sliezskeho domu jednoznačne využite! Lepší tatranský wellness nemôžete zažiť nikde inde iba na Sliezskom dome!

Myslite na oblečenie, v Tatrách je chladnejšie ako u vás doma!

Do Tatier by ste si mali pribaliť teplejšie oblečenie. Či už je jar, leto, jeseň alebo zima, v Tatrách je vždy chladnejšie ako u vás doma. Nebolo by na škodu keby ste si pribalili do batožiny mikiny z teplého materiálu od butikovo.sk. Pod turistickú bundu vám seknú fantasticky. Dokonale vás zahrejú aj v tom najchladnejšom počasí!

Už ste našli najlepšiu ponuku ako sa dostať na strechu Slovenska? Využite ponuku od sliezskydom.sk a nazrite tam, kde mnoho z nás ešte nikdy nebolo – vystúpte na Gerlachovský štít!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *