Navštívte krajinu cestovín a pizze

Letné prázdniny sa pomaly ale isto prelínajú do druhej polovice, avšak vy ste ešte nestihli žiadnu dovolenku. Ako je to možné? Vari sa vám nechcelo ujsť pre horúčavami na Slovensku? Príjemný morský vánok a zlatistý piesok vás nelákal? Máte možnosť to ešte zmeniť, veď nikdy nie je neskoro na dovolenku!

Taliansko - Sicília

Cestovná kancelária Tip Travel má pre vás skvelú ponuku. Ponuku, ktorá sa neodmieta. Chcete vedieť akú? Má pre vás výhodné last minute dovolenky! Za pár drobných môžete vziať svoju nedočkavú rodinu k moru. Vaše peňaženky neutrpia žiadnu ujmu. Nebojte sa toho, žeby ste museli nejaký ten mesiac šetriť na domácnosti.

Hľadáte vhodné miesto na dovolenku?

Listujete v dovolenkových katalógoch cestovných kancelárii, lenže pre vysoké ceny ste si stále nevybrali zájazd? Cestovné kancelárie majú zbytočne prehnané ceny, ktoré si nemôže dovoliť hociktorý človek, tobôž nie s celou rodinou! My vám poradíme skvelú cestovnú kanceláriu, ktorú si chvália tisícky klientov. Touto cestovnou kanceláriou nie je nik iný ako cestovná kancelária Tip Travel. Vašim snom bolo zavítať raz v živote s rodinou do Talianska?

Vaše deti milujú pizzu a talianske cestoviny a vy by ste im radi dopriali vyskúšať originál? Tak prečo nie cez Tip Travel? Okrem ochutnávky kvalitných cestovín si môžu vychutnať aj bohaté historické pamiatky, ako sú napríklad Koloseum alebo šikmá veža v Pise. Viete o tom, že prvé cestoviny sa v slnečnom Taliansku objavili už v 13. storočí? Doviezli ich sem Arabi. Častokrát sa jedávali len na sladko – s medom a cukrom. Viete si to teraz predstaviť? Takéto kombinácie by neulahodili vašim chuťovým pohárikom, ale čo tak s dobrým talianskym syrom alebo kečupom? To už áno! O takéto lahodné veci by ste prišli, keby ste toto leto nenavštívili Taliansko!

Taliansko - šikmá veža Pisa

Alebo vás viac láka pravá talianska pizza s bohatou nádielkou pravých talianskych syrov?

Ak sa predsa len rozhodnete cestovať do krajiny voňavého syra, mali by ste si zaobstarať poistenie, ktoré vás ochráni.

Poistenie na dovolenku

Nikdy neviete čo sa vám môže prihodiť cestou na dovolenku, poprípade priamo na dovolenke. Preto by sme vám odporúčali zastaviť sa v cestovnej poisťovni Európska, poprípade vyplniť formulár na internetovej stránke europska.sk a vybaviť si poistenie na letnú dovolenku. Budete dostatočne chránení!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *