Ubytovanie v Tunisku

Z finančného aj organizačného hľadiska je pre väčšinu turistov najvýhodnejšie zaplatiť si zájazd u cestovnej kancelárie, ktorá sa postará nielen o vybavenie potrebných formalít, ale tiež zaistí delegáta v cieľovej destinácii. Ponuka hotelov je pestrá a preto je dôležité vybrať si zo všetkých ten najlepší pre Vás. K bežnému zázemiu patrí jeden alebo viac bazénov, športové biotopy (tenisové kurty, fitness, minigolfové ihrisko) a bohatý animačný program pre deti i dospelých.

Ubytovanie v Tunisku

Zistite si však vopred dostupnosť na pláž či do najbližšieho mestečka. Pamätajte tiež na to, že pridelený počet hviezdičiek u jednotlivých hotelov často nezodpovedá európskemu štandardu. Trojhviezdičkové hotely sú skromnejšie, takže ak máte radi široký servis, pátrajte skôr po štyroch-až päťhviezdičkových hoteloch.

Kvalita hotelov v Tunisku býva rozličná. V 90% prípadov ale platí jedno – ak máte radi pokoj a hotelíkmi rodinného charakteru s najviac pár desiatkami izieb, tak tie v Tunisku nenájdete. Existujú výnimky, ale zmieňovaných 90% hotelov sú veľké komplexy s aspoň stovkou izieb.

Hotelový bazén

Ak má hotel tri hviezdičky a menej, radšej sa pripravte na nejaké nepríjemné prekvapenia – menej časté upratovanie, plastové obrusy v jedálni, občasný hmyz na izbách, menej pestrú stravu bez ohľadu na to, či máte all inclusive alebo len polpenziu a možno aj neporiadok v okolí hotela. Skrátka Afrika. Pokiaľ toto ale dokážete prekonať alebo ak podobné kritériá pre vás nie sú tým najdôležitejším, tak zažijete počas dovolenky iste aj mnoho krásnych chvíľ, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *