Last-minute dovolenka do Turecka

Ak vyčkávate s kúpou zájazdu na poslednú chvíľu, nemusíte sa obávať, že by ste odišli z cestovnej kancelárie naprázdno. V Turecku sa nachádza toľko prázdninových letovísk, že aj pre Vás sa nejaké pekné ubytovanie vždy nájde – a navyše za veľmi príjemné ceny. Last minute zájazd na Tureckú riviéru do 3* hotela s polpenziou sa dá pár dní pred odletom zohnať už od 300 €. Egejská riviéra je všeobecne drahšia ako Turecká a tak tu ubytovanie v rovnakom rozsahu zoženiete približne od 400€.

Last-minute dovolenka do Turecka

Ak Vás láka vydať sa do Turecka “na vlastnú päsť“, môžete si na jednu z riviér zakúpiť aj samostatnú charterovú letenku a to už od necelých 170€. Ceny, ktoré tu uvádzame sú iba orientačné, viac sa o cenách a aktuálnej ponuke last-minute zájazdov sa dozviete priamo na stránkach predajcov.

Ak sa chcete každé ráno kochať z Vášho balkóna výhľadom na more, na zájazdy last-minute Turecko rozhodne nespoliehajte. Tieto izby bývajú totiž vypredané veľmi skoro po začatí predaja letných dovoleniek a situáciu väčšinou nespraví ani menší úplatok recepčnému. Táto situácia sa týka skôr menších 3* hotelov, tie luxusnejšie hotelové komplexy majú väčšinou dostatok týchto izieb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *