Last minute dovolenka do Bulharska

Last Minute zájazdy do Bulharska sú na Slovensku veľmi obľúbené. Bulharsko totiž ponúka krásne pláže, stále lepšie ubytovanie a služby a to všetko za skvelú cenu. Ponuky Last Minute Bulharsko zájazdov vám môžu ušetriť až niekoľko desiatok často stoviek eur. Medzi ďalšie lákadlá patrí napríklad možnosť lacného nakupovania. 

Last minute dovolenka - Bulharsko

Bulharsko sa za posledné roky veľmi zmenilo. V dnešnej dobe bulharský turistický ruch veľmi prekvitá. Objavujú sa tu dokonca aj veľké luxusné destinácie, ktoré sa svojou úrovňou dokážu vyrovnať aj letoviskám v ostatných krajinách západnej Európy a Stredozemného mora.

Ak máte radšej pokojnejšie oblasti, môžete navštíviť novo vznikajúce mestečká, ktoré bývali v minulosti rybárskymi osadami. Ubytovanie je tiež veľmi kvalitné. Zo širokej ponuky Bulharsko last minute zájazdov môžete využiť ubytovanie v kempoch penziónoch až po ubytovanie v hotely aj štvorhviezdičkovom a to všetko za skvelé ceny.

Bulharsko vám môže ponúknuť prekrásne čisté Čierne more. Tešiť sa môžete aj na nádherné pláže, ktoré na niektorých miestach patria k jedným z najdlhších. Veľmi obľúbená turistická oblasť je Primorsko, ktorú radi navštevujú turisti zo Slovenska. Počas last minute dovolenky v Bulharsku môžete vyskúšať aj niektoré z adrenalínových športov. Do nich patria napríklad zoskoky padákom, paragliding či jazda na vodných lyžiach. Dovolenka v Bulharsku vám teda ponúka veľkú škálu zážitkov. Povrch krajiny je predovšetkým hornatý, preto nie je divu, že sem v zime jazdia priaznivci zimných športov. V zimných sezónach sú populárne lyžiarske strediská Bansko, Pamporovo či Borovec. Ak ste si teda vybrali alebo stále vyberáte Last Minute zájazd do Bulharska, tak sa nemusíte obávať slabších služieb, dostanete totiž výborný zájazd za ohromne nízke ceny. Z obrovského množstva Last Minute Bulharsko ponúk si vyberie naozaj každý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *