Hotely v Chorvátsku

Ak chcete najlepšie ubytovanie na dovolenke, tak pre Vás budú správnou voľbou chorvátske hotely. Sú určené predovšetkým pre tých, ktorí sú ochotní za luxus a poskytované služby priplatiť. Typy hotelov sa delia do skupín podľa hviezdičiek. Najširší okruh služieb ponúkajú samozrejme hotely označené piatimi hviezdičkami. Okrem reštaurácie a baru je možné využiť aj bazén, saunu alebo požičovne športových potrieb. Cena päť-hviezdičkových hotelov sa pohybuje v rozmedzí od 100 do 150 eur na osobu za noc.

Hotel v Chorvátsku

Hotely, ktoré majú menej hviezdičiek poskytujú aj menej služieb, alebo sú ich služby menej kvalitné. Ak si vyberiete hotel so štyrmi hviezdičkami, sú služby najčastejšie chudobnejšie o využitie bazénu alebo sauny. Pre človeka, ktorý si nekladie vysoké nároky budú aj tieto hotely nebývalým luxusom. Ceny sa pohybujú od 40 do 100 eur na osobu za noc.

Hotely do 50 eur za noc

Hotely označené tromi hviezdičkami, ponúkajú často len možnosť ubytovania a možnosť využitia reštaurácie a baru. Sú zvyčajne vo väčšej vzdialenosti od mora, preto sa ceny pohybujú v rozmedzí od 30 do 50 eur na osobu za noc.

V hoteloch označených dvomi hviezdičkami sú poskytované služby porovnateľné s ubytovaním v súkromí. Cena sa pohybuje v rozmedzí od 20 do 40 euro na osobu za noc.

Rozdelenie podľa hviezdičiek má iba orientačný charakter. Nie vždy ubytovanie a služby zodpovedajú opisu. Vo Vašom záujme odporúčame, aby ste si najskôr izby pozreli. Vyhnete sa tak prípadným nedorozumeniam. Všetky ceny uvedené na týchto stránkach sú ceny v hlavnej sezóne. Aj hotely ponúkajú množstevné zľavy a zľavy pre deti alebo dôchodcov. Možnosť ich využitia je individuálna a každý hotel si ju určuje sám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *