Ubytovanie v Chorvátsku

V rámci ubytovania v Chorvátsku sú medzi slovenskými turistami jasnou voľbou apartmány. Jedným z hlavných dôvodov je dostatok súkromia, ktoré práve ubytovanie v apartmánoch ponúka. Avšak aj hotely a kempingy sú tiež hojne využívané. V prípade hotelov, ale často odrádza rekreantov cena a kempy využívajú najmä turisti, ktorí chcú byť najbližšie k prírode a súčasne bývať najlacnejšie.

Lacné ubytovanie - Chorvátsko

Rekreanti vyhľadávajú v Chorvátsku stále nové typy ubytovania. V poslednej dobe sú hitom malé rodinné hotely, ktoré klientom ponúkajú zameranie na konkrétny šport, wellness alebo gastronómiu. Výnimkou už nie je ani ubytovanie na statku alebo pri majáku. Turisti tiež častejšie vyhľadávajú rekreáciu na ostrovoch, ktorých je v Chorvátsku niekoľko desiatok. Tvár Chorvátska sa v posledných rokoch zmenila. V rámci možností sú totiž poskytované lepšie služby, ponúka sa tisíce variantov ubytovania a vzhľadom na relatívne novo vybudovanú dopravnú infraštruktúru je už aj cestovanie bez problémov. Dovolenka v Chorvátsku patrí stále medzi jednu z najlacnejších variant dovolenky pri mori, preto Vám letný pobyt vrelo odporúčame.

Ako nájsť ubytovanie v Chorvátsku?

Stručný zoznam stránok, ktoré vám uľahčia hľadanie ubytovania v Chorvátsku.

  • http://www.limba.sk – Slovenská agentúra zameriavajúca sa predovšetkým na ubytovanie v apartmánoch za prívetivé ceny.
  • http://www.ubytovanivchorvatsku.cz – Najväčší český katalóg ubytovania v súkromí. Nájdete tu kontakty priamo na poskytovateľa a to bez provízie za poskytnutie ubytovania.
  • http://www.adrialand.com – Internetové stránky agentúry poskytujúcej najmä zájazdy do Chorvátka, Talianska a Čiernej hory.
  • http://www.dalmatia.net – Anglicky písané stránky pre vyhľadávanie konkrétneho typu ubytovania vo Vami zvolenom termíne. Údaje napíšete do prehľadného zoznamu a ten následne automaticky vygeneruje možnosti Vášho ubytovania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *