Cesta do Chorvátska

Väčšina slovenských rodín dáva prednosť vlastnej doprave. Ak ste medzi nimi aj Vy, tak si hlavne nechajte pred jazdou opraviť všetky poruchy na aute. Nezabudnite si nachystať aj doklady ako vodičský preukaz, osvedčenie o technickom stave vozidla, zelenú kartu a označenie SK. Spôsob, ako sa dopravíte do Chorvátska záleží však len na vašich možnostiach. Môžete vyskúšať aj cestovanie autobusom či dokonca cestu vlakom.

Cesta v Chorvátsku

Výdatný spánok je tiež kľúčom k úspešnému zvládnutiu Vašej cesty. Nie všetci sú zvyknutí na cestu, ktorá v závislosti na mieste určenia trvá často aj 10 hodín. Ak cítite, že na vás padá veľká únava a v jazde buďte pokračovať len s premáhaním, tak radšej auto odstavte na odpočívadle a chvíľu sa vyspite. Pred jazdou si tiež prečítajte dopravné predpisy. Špeciálne v Chorvátsku si miestna polícia na neohľaduplných zahraničných vodičov dáva obzvlášť pozor.

Ak dávate prednosť autobusu, vlaku alebo lietadlu, tak pre Vás cestovné kancelárie ponúkajú veľa možností využitia ich služieb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *