Plavba loďou po Chorvátsku

Pre všetkých, ktorí majú v obľube spoznávať krásy Chorvátska z paluby lode sa ponúkajú dve možnosti. Prvá z nich je možnosť rezervovať si výlet loďou ešte pred Vaším príchodom do Chorvátska. Túto službu už ponúkajú cestovné agentúry zo Slovenska, ale aj z Chorvátska.

Plavba loďou po Chorvátsku

Druhou možnosťou je vybavenie zájazdu priamo v lokalite, do ktorej cestujete. K vybaveniu plavby loďou Vám stačia len minimálne znalosti cudzieho jazyka. Väčšina sprostredkovateľov výletov na lodi hovorí po chorvátsky, nemecky alebo anglicky. Ak budete mať šťastie, narazíte aj na dopravcu, ktorý vie hovoriť slovensky.

Najznámejší a zároveň najväčší lodný dopravca v Chorvátsku je spoločnosť Jadrolinija. Okrem tejto spoločnosti nájdete v Chorvátsku aj veľa malých dopravcov, ktorí najčastejšie sprostredkovávajú výlety z pevniny na neďaleké ostrovy. Väčšina z nich ponúka tiež možnosť prenájmu lode, vodného skútra alebo využitia mnohých vodných atrakcií. Ceny nie sú pevne určené, pohybujú sa v závislosti na letovisku a cenách poskytovateľa.

Oficiálne stránky spoločnosti Jadrolinja nájdete na: http://www.jadrolinija.hr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *