Last minute dovolenka v Španielsku

Ak patríte medzi cestovateľov vyčkávajúcich na zájazdy typu last minute, tak aj v prípade návštevy Španielska môžete túto možnosť využiť. Ak neradi plánujete, je last minute Španielsko práve pre Vás. Dovolenku “na poslednú chvíľu” si jeden deň kúpite a ten druhý už môžete ležať na pláži a popíjať koktail. V prípade, že nie ste tak impulzívne povahy, všetko dlho dopredu plánujete a nakupujete, aby ste mohli odísť s vedomím, že ste na všetko pripravení a nič ste nezabudli, nie je last-minute nič pre Vás.

Last minute dovolenka - Španielsko

Zrejme tou najzásadnejšou výhodou zájazdov last-minute do Španielska je znížená cena. Zájazd zakúpený na poslednú chvíľu je často lacnejší a to preto, že cestovné kancelárie majú už vopred uzatvorené zmluvy, sú pre nich teda lepšie nejaké peniaze ako žiadne. Nemusíte sa teda báť, že by v tom boli nejaké nekalé praktiky.

Malá nevýhoda môže byť v tom, že nikdy nemáte istotu, že zoženiete všetko presne podľa vašich predstáv. To sa ale často nestáva a ponuka last-minút je bohatá vo všetkých destináciách. Preto sa dá s odľahčením povedať: kto si počká, vyhráva!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *